Historie

V roce 1996 jsem začal působit v severních Čechách jako realizátor interiérů. Poptávka po dekorativních stěrkách a nadstandardním provedení interiérů byla veliká, ve svých začátcích však cenově téměř nedostupná. Chtěl jsem už v té době svým zákazníkům předávat dílo, které si zamilují, tak jsem poptávce vyhověl.

Přibližně od roku 2001 jsem se svými partnery zajišťoval kompletní řešení interiérů, a zaměřoval se na aplikaci moderních designových stěrek, nerezu a skla, včetně výroby atypického nábytku.

V roce 2008 jsme začali častěji pracovat v Praze. Ve stejném roce jsem na přání teplického architekta začal pracovat na úplně nové a specifické stěrce na bázi cementu. Cílem bylo vytvořit mimořádně autentickou imitaci betonu bez příměsí a tónovacích barev. Oblíbená stěrka nese nyní název BBest, a je naším stěžejním produktem.

Od roku 2015 se již naše činnost zaměřuje výhradně na dekorativní stěrky, omítky, lité a stěrkované podlahy pro privátní i komerční zákazníky. Designové stěrky aplikujeme nejen na stěny, ale také na nábytkové segmenty, jako jsou viditelné části kuchyňských linek, betonové stoly a atypické doplňky interiéru.

V roce 2017 jsme vytvořili partnerství s firmami Lusito a Livelo, a vydekorovali jsme prostory showroomu DECO LOCO na pražských Vysočanech. V showroomu DECO LOCO máme vlastní zázemí pro prodej netradičního stěrkovaného nábytku FORGOOD, prezentaci našeho portfolia zákazníkům, a pořádání akcí s partnery a designery.

Začátkem roku 2018 jsme oblékli firmu do nového kabátu a představili značku BETCORE. Otevřeli si tímto krokem nejen nové trhy, ale také pohled na firmu ne jen na mou osobu, ale na fungující a rozšiřující se celek.

Bohuslav Vojtěch, zakladatel