Betcore

Naše služby

Nabízíme široký výběr dekorativních povrchů, pomocí nichž uspokojujeme milovníky ryze moderních industriálních interiérů (pohledový beton, Pandomo, imitace kovu či rzi) i klasických, s elegancí starších dob (benátský štuk, Travertino, imitace sametu, perleťové nátěry).

To, co dodává atraktivitu dekorativním stěrkám, je jednoznačně originalita. Ať už si vyberete z nepřeberného množství dekorů kterýkoli, máte jistotu, že vaše stěna bude jedinečná. Co aplikátor vytvoří, se už nedá opakovat. Ruční práce v kombinaci se špičkovým materiálemdlouholetou zkušeností aplikátora, je více umění, než stavební činnost, a tak ke stěrkám i přistupujeme. A stejně tak k nim přistupují i uživatelé, zatímco se v interiéru vystřídá postupem času celá řada nových prvků, krásu ruční práce dekorativních stěrek, dovedou ocenit i po letech.

Vlastnosti materiálů

Dekorativní stěrky a lité podlahy jsou vhodné do interiérů pro bezproblémovou údržbu, vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, i variabilitu ve volbě požadovaného dekoru povrchu. Jedná se o cementové nebo vápenné směsi; pro ještě větší pevnost a především odolnost proti vodě se kombinují s epoxidovými složkami, olejují, nebo lakují syntetickými či polyuretanovými laky.

Stěrky jsou vhodné na nejrůznější typy povrchů, aplikovat lze na sádrokarton, dřevotřísku, zděné či lité stavby. S nadsázkou říkáme, že některé typy stěrek můžeme na dobrou penetraci aplikovat i na sklo.

Lité podlahy lze aplikovat i do interiérů s podlahovým topením, nebo na původní podlahy při rozsáhlé rekonstrukci interiéru.